Modern wire harness systems and exclusive vehicle interiors: The name DRÄXLMAIER stands for automotive innovations – products that enhance your driving experience. Every day, approximately 75,000 associates around the world cooperate to contribute their knowledge, skills and automotive passion toward this goal. Individuals, who like to take on responsibilities, use their creativity and contribute their ideas toward the common success. Individuals like you!

Fejlesztőmérnök/CAD tervező

Job Req ID:  121000
Location:

Erd, HU, 2030

Work Type:  Full time
Contract Type:  unlimited

Az érdi gépjármű fejlesztési osztályunk támogatására keresünk munkatársakat, akik nyitottsággal, rugalmassággal és lelkesedéssel állnak a nemzetközi autóipari változások elé. Használd ki a lehetőséget és jelentkezz csapatunkba!

Feladatok:

  • Gépjármű belsőterek tervezésében való részvétel
  • 3D-konstrukciók létrehozása, CAD modell elkészítése műszaki ábrázolással
  • Termékdokumentációk előállítása (műszaki rajzok)
  • Műszaki dokumentációk, leírások készítése
  • Részvétel vevői követelmények/igények analízisében (FMEA)
  • Építési/szerelési elemek szerkesztése előzetesen megjelölt igények alapján

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök)
  • Minimum 3 éves tapasztalatod van (előny ha autóiparban)
  • 3D-s tervezőszoftverben való jártasságod kiemelkedő (előny Catia V5 vagy NX software)
  • Aktívan használtál PLM rendszert
  • Az angol nyelv használata nem jelent kihívást
  • Nyitott vagy csapatmunkára de önállóan is szívesen dolgozol
  • Precíz, megbízható munkavállalónak tartod magad

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség, fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • Versenyképes bér és béren kívüli juttatások
  • Családbarát légkör, rugalmas munkarend
  • Home Office lehetősége
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • Stabil céges háttér

Come and join Us at our Development Center in Hungary.
DHS Dräxlmaier Hungária Szolgáltató Kft.
2030 Érd, Turul street 10.