Modern wire harness systems and exclusive vehicle interiors: The name DRÄXLMAIER stands for automotive innovations – products that enhance your driving experience. Every day, approximately 75,000 associates around the world cooperate to contribute their knowledge, skills and automotive passion toward this goal. Individuals, who like to take on responsibilities, use their creativity and contribute their ideas toward the common success. Individuals like you!

Line support Bratislava

Job Req ID:  122100
Location:

Bratislava, SK, 841 03

Work Type:  Full time
Contract Type:  unlimited

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie zložitých kontrol podľa smerníc na zlepšenie kvality produktu
• Spolupráca s klientmi v sídlisku ako i klientmi v zahraničí
• Overovanie testovacích plánov, technických výkresov a technickej dokumentácie
• Dorábka vyrobených káblov podľa smerníc zákaznikov v sídlisku
• Identifikácia chýb na moduloch/zariadeniach a následna oprava
• Týždenné dokumentovanie výsledkov testovaní a dorábok
• Spolupráca s príslušnymi oddeleniami v rámci spoločnosti
• Práca v troch zmenách

Zamestnanecké výhody, benefity

• Dodatočný príspevok na stravu
• Dovolenka nad rámec zákona

• 13/14 výplata

• dochádzkový bonus

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz - B

Počet rokov praxe - 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
• Chuť učiť sa nové veci
• Znalosť cudzieho jazyka je výhodou

Come and join the Dräxlmaier Team in Bratislava.